Porcelán Tételek száma: 136
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1974556
11256
360
Royal Dux vadászkutyák, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:20,5 cm, h:27 cm 2060759
11257
360
6500
Goebel nyuszik (3 db), fehér mázas (kézzel festett), jelzett (2 db) , apró kopás nyomokkal, m: 5,5 cm 2034530
11258
360
Lindner rózsás tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 21,5×14,5 cm 1850683
11259
360
Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm 1295169
11260
360
13000
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1837432
11261
360
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 2070229
11262
360
Jelzés nélkül: Legyezős. Hibátlan m:13 cm 2070225
11263
360
Jelzés nélkül: Fiatal pár, kutyával. Hibátlan m:13 cm 2070446
11264
360
2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d:
32 cm 2070484
11265
360
Jelzett angol csokoládés csézse. Kézzel festett, apró lepattanással 2070758
11266
360
3 db jelzett porcelán mokkás csésze klf dekorral 2070779
11267
360
Angol kiöntő Old Inns Series. Jelzett, egy minimális lepattanással 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft