Porcelán Tételek száma: 136
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2070252
11268
360
Jelzés nélkül: Furulyázó férfi. Hibátlan. m:15 cm 2069521
11269
360
3 db kézzel festett porcelán tételben 2075677
11270
360
Jelzett kínai váza, matricás, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2075769
11271
360
Nyest,kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2073275
11272
360
Osztrák virágmintás porcelán kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2073945
11273
360
Festett porcelán feszület, kopott, jelzés nélkül, súlyozott, m: 10,5 cm 2075140
11274
360
Indamintás porcelán reggeliző készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, javított lepattanással, 5 db 2070032
11275
360
Porcelán pipafej, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, h: 13 cm 2070027
11276
360
Porcelán pipafej, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, h: 8,5 cm 2072828
11277
360
Kínai seladon mázas váza, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm 2072970
11278
360
Jelzett japán kis váza, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 2072952
11279
360
Gém pár, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomókkal, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft