Porcelán

Tételek száma: 136

Herendi VIktória tejszínkiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
11159.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi Viktória porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11160.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Herendi Eton mintás porcelán mélytányér, 3 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
11161.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
Herendi Rotschild mintás áttört tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm
11162.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Herendi csipkebogyó mintás tál és tálkák (7 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:10 cm, d:18,5 cm, d:14 cm (6 ×)
11163.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Herendi csipkebogyó mintás tálkák (6 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:14 cm (6 ×)
11164.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Herendi virág mintás ékszerdobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 6,5 cm
11165.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
11
Herendi Eton mintás porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 19 cm
11166.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Herendi Eton mintás porcelán mélytányér, 6 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 20,5 cm
11167.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
9
Herendi Eton mintás porcelán lapostányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
11168.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi porcelán kínai oroszlán figura. Jelzett, hibátlan. m: 16 cm
11169.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, peremén mázhiánnyal, m: 10 cm
11170.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft