12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Herendi csipkebogyó mintás tál és tálkák (7 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:10 cm, d:18,5 cm, d:14 cm (6 ×)