Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2076493
10121
360
Matzon Viktor (?-?): Ház a hegytetőn. Olaj, karton, jelzett, keretben, 33×45 cm 2057542
10122
360
Márffy jelzéssel: Álló női akt. Akvarell, papír, gyűrődéssel, 46×32 cm 1330340
10123
360
Márton Ferenc (1884-1940): Pásztor János szobrászművész portréja. Ceruza, papír, Jelzett. 25x20 cm paszpartuban. 1960990
10124
360
ME jelzéssel: Vibráló romantika. Olaj, vászon, 40×50 cm 2070647
10125
360
Mészáros Vivien. (1966-): Csendélet. Olaj, fatábla. Jelzett, 20x25 cm 2077523
10126
360
Mednyánszky jelzéssel: Erdő részlet. Akvarell, papír, 24,5×35 cm 1948411
10127
360
6500
Micik jelzéssel: Fészeklakók, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23×17 cm 2077291
10128
360
130000
Mihalovits Miklós (1888-1960): Fekvő női akt. Olaj, vászon (festék hibákkal), jelzett. Sérült, dekoratív antik keretben, 50×70 cm
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
2075039
10129
360
Mille jelzéssel: Eredei út. Olaj, vászon-karton, hibás antik keretben, 25×39 cm 2075519
10130
360
22000
Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 50×61 cm 2070273
10131
360
Molnár C. Pál (1894-1981): Anya gyermekével, fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 17×11 cm 2070270
10132
360
Molnár C. Pál (1894-1981): Gyász, fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 17×11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft