Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2041221
10097
360
Kárpáthy jelzéssel: Tengerpart. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×21 cm 2039581
10098
360
Kárpáthy jelzéssel: Templom torony. Olaj, vászon, hullámos, 62×87 cm 2019872
10099
360
M Kiss József (1936-1999): Darvas József. Fametszet, papír, jelzett, 14×11 cm 1907081
10100
360
28000
Klimó István (1883-1961): Balaton. Pasztell, papír, hajtott, jelzett, üvegezett keretben, 48×68 cm 2075608
10101
360
Kmetty jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, 42×30 cm 2070044
10102
360
Kobilyak jelzéssel: Kíváncsi. Vegyes technika, papír, apró szakadással, 25×18 cm 2019942
10103
360
11000
Kocsis Imre (1940-): Nudisták. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×42 cm 2069960
10104
360
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Rabbi. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×30 cm 2023778
10105
360
Komjáti Ilona (?-?): Gazdasági épületek. Akvarell, papír, jelzett, 28×40 cm 2070111
10106
360
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Zivataros idő. Rézkarc, papír, jelzett, 38×28 cm 2070036
10107
360
44000
Konok Tamás (1930-): S.T: Szitanyomat (5/40), papír, jelzett, 27,5×27,5 cm 2077534
10108
360
Kondor jelzéssel: Férfi fej. Pasztell, papír, 40×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft