Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2071503
10048
360
Dudás Jenő (1900-1991): Fűzfák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×29 cm 2070433
10049
360
Dunay János (?-?): Halászok. Olaj, vászon, foltos, 50×70 cm 2047721
10050
360
Loga Edip (?-): Főtér a templommal. Tus, papír, üvegezett hibás keretben, 17,5×20,5 cm 2073046
10051
360
Egry jelzéssel: Vízpart. Pasztell, papír, foltos, üvegezett keretben, 30×44 cm 2069754
10052
360
Élesdy István (1912-1987): Falusi utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 1942224
10053
360
30000
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Olaj, vászon , jelzett, sérült keretben, 50×70 cm 2071879
10054
360
Fanny90 jelzéssel: Ady/Magányos lovas, rézkarc, jelzett, számozott (EA XV/IV), feltekerve, gyűrődésnyommal, 24x34 cm 2069583
10056
360
40000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, (Pápai Antal gyűjteményéből) 30×42 cm 2071117
10057
360
Fehér Margit (?-): Virágcsendélet. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, keretben, 10×10 cm 2070770
10058
360
Fodor jelzéssel: Kompozíció. Tempera, papír, 34×24 cm 2070773
10059
360
Fodor jelzéssel: Kompozíció. Tempera, papír, 34×24 cm 2078310
10060
360
11000
Frecskay Endre (1875-1919): Szénabála.Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×22,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft