Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2069624
10170
360
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett (R), apró szakadással, 34×30 cm 2069627
10171
360
Rácz András (1926-2013): Asztali csendélet. Akvarell, papír, jelzett (R), apró szakadással, 24×30 cm 2069633
10172
360
Rácz András (1926-2013): Asztali csendélet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, apró szakadással, 32×29 cm 2075321
10173
360
Reich Károly (1922-1988): Szénahordás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×31 cm 2049664
10174
360
Remetey jelzéssel: Furcsa út. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 32×48 cm 2070980
10175
360
Rékassy Csaba (1937-1989): Pálinkafőző. Rézkarc (PH), papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×36 cm 2075628
10176
360
1913 Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35,5 cm (A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából) 2024947
10177
360
RMS jelzéssel: Utca részlet toronnyal. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 15×20 cm 2073280
10178
360
Róna jelzéssel: Tündér. vegyes technika, papír, foltos, üvegezett keretben, 24×29 cm 2058207
10179
360
Rudnay jelzéssel: Magányos fa. tempera, papír, üvegezett keretben, 26×36 cm 1982531
10180
360
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23 cm 1834628
10181
360
Sándor Béla (1872-1949): Erőd a sziklás tengerparton. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 45×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft