Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2070216
10133
360
Molnár C. Pál (1894-1981): KO, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm 2070217
10134
360
Molnár C. Pál (1894-1981): Flört, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm 2070215
10135
360
Molnár C. Pál (1894-1981): Futás, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm 2070214
10136
360
Molnár C. Pál (1894-1981): Kutyák és emberek, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm 2070212
10137
360
Molnár C. Pál (1894-1981): Lóverseny, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm 2021104
10138
360
Molnár János (?-): Salvador Dali. vegyes technika, papír, jelzett, 53×40 cm 2021716
10139
360
Molnári ... jelzéssel: Az oroszlános lovag és Luente. Rézkarc, papír, Jelzett. 13x12 cm 2014197
10140
360
Mühlbeck Károly (1869-1943): Rejtvénybajnok oklevél, vegyes technika, papír, jelzett, 16×23 cm 2039858
10141
360
Nagy jelzéssel: Ülő akt. Ceruza-tus, papír, 27×40 cm 2076063
10142
360
30000
Cs. Nagy András (1927-2009): Ősz. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×90 cm 2006411
10143
360
Nagy Imre (1953-): Téli délután. Olaj, farost, jelzett, keretben, 20×30 cm 2039376
10144
360
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Tájban, pasztell, papír, jelzett, 25×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft