The soils and soil associations of Israel. By J. Dan, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky and Z. Raz. Jerusalem, 1962, Ministry of Agriculture - Hebrew University. 25 p. Kiadói papírkötésben, gerincén vászoncsíkkal megerősítve, térképmelléklettel.
Wickelhaus H.: Népszerű előadások a chemiai technológia köréből. Bp., 1908. Kir. M. Természettudományi Társulat. Egészvászon kötésben kissé laza fűzéssel.
cca 1890-1940 Mennyiségtan jegyzet. hn.,én.,ny.n., 160 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az utolsó lap javított. Stencilezéssel sokszorosított iskolai jegyzet, (Sopron?, Selmecbánya?) +
Kémiai jegyzet. hn.,én.,ny.n., 194 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, 5 lapon javítással, restauráció nyomaival. Stencilezéssel sokszorosított iskolai jegyzet, (Sopron?, Selmecbánya?)
Dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Bp., 1934, Győző Andor. Harmadik, javított kiadás. Egészvászon kötésben, javított gerinccel, jó állapotban
Alfred Edmund Brehm: Az állatok világa I-IV. Teljesen átdolgozta Dr. Walter Rammner. Bp., 1957-1959, Bibliotheca - Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag illusztrációanyaggal, szép állapotban