https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 57

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Wodetzky József: A világegyetem szerkezete. Szent István Könyvek 50. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17161.

Dr. Wodetzky József: A világegyetem szerkezete. Szent István Könyvek 50. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
EUR
,
2,39
USD
Ajánlatok száma:
0
Halász Henrik: Rákbetegség megelőzése és gyógyítása. 2. átdolg. és bőv. kiadás. Bp. (é.n.) Vörösváry. 125 p. 1 sztl. lev. Fűzve, kiadói borítóban;
17162.

Halász Henrik: Rákbetegség megelőzése és gyógyítása. 2. átdolg. és bőv. kiadás. Bp. (é.n.) Vörösváry. 125 p. 1 sztl. lev. Fűzve, kiadói borítóban;

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,38
EUR
,
4,78
USD
Ajánlatok száma:
0
Allan Pease-Barbara Pease: Testbeszéd a szerelemben. Fordította: Sóvágó Katalin. Bp.,2012, Park. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel.
17163.

Allan Pease-Barbara Pease: Testbeszéd a szerelemben. Fordította: Sóvágó Katalin. Bp.,2012, Park. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
EUR
,
3,58
USD
Ajánlatok száma:
0
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychipathia Sexualis. Különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. XII. bővített és javított kiadás után magyarra fordította: Dr. S. K. M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő Kiadása. Révai és Salamon könyvnyomdája. Kopottas kiadói egészvászon, VI+387 p.  A borítója kopottas. A kötése sérült, laza és az elejéről pár lap kijár (I-VI p.)
17164.

Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychipathia Sexualis. Különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. XII. bővített és javított kiadás után magyarra fordította: Dr. S. K. M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő Kiadása. Révai és Salamon könyvnyomdája. Kopottas kiadói egészvászon, VI+387 p. A borítója kopottas. A kötése sérült, laza és az elejéről pár lap kijár (I-VI p.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
EUR
,
11,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Horn Artúr (szerk.): Állattenyésztési enciklopédia II. Bp., 1959. Mezőgazdasági Kiadó. Egészvászon kötésben
17166.

Dr. Horn Artúr (szerk.): Állattenyésztési enciklopédia II. Bp., 1959. Mezőgazdasági Kiadó. Egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
EUR
,
2,39
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Reinbold Béla: Útmutató az élettani gyakorlatokhoz. Dr. Udránszky Lászlót előszavával. Bp.,1914, Universitas, (Nyugat-ny.), XXIII+208 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Első kiadás.
17167.

Dr. Reinbold Béla: Útmutató az élettani gyakorlatokhoz. Dr. Udránszky Lászlót előszavával. Bp.,1914, Universitas, (Nyugat-ny.), XXIII+208 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
EUR
,
2,99
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Irmédi-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Budapest, 1941, Kókai Lajos bizománya, 36 p. Gazdagon illusztrált, jó állapotban
17168.

Dr. Irmédi-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Budapest, 1941, Kókai Lajos bizománya, 36 p. Gazdagon illusztrált, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
EUR
,
2,99
USD
Ajánlatok száma:
0
László Erika: Törzskönyvezett macskafajták standarjai. Bp., 1982., FAMKAT, 88 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
17169.

László Erika: Törzskönyvezett macskafajták standarjai. Bp., 1982., FAMKAT, 88 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
6,03
EUR
,
6,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Kahn, Fritz: Nemi életünk. Vezérfonal és tanácsadó mindenki számára. Ford. Weningar Antal Bp. (1943.) Attika. 380 l. 32 t. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti védőborítóban
17170.

Kahn, Fritz: Nemi életünk. Vezérfonal és tanácsadó mindenki számára. Ford. Weningar Antal Bp. (1943.) Attika. 380 l. 32 t. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti védőborítóban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
EUR
,
5,97
USD
Ajánlatok száma:
0
Cholnoky Jenő - Kövesligeti Radó: A világegyetem. A Föld és a csillagvilág fizikai tüneményeinek ismertetése. Bp.,1906, Athenaeum. Díszes, kicsit kopott félbőr kötésben, jó állapotban.
17171.

Cholnoky Jenő - Kövesligeti Radó: A világegyetem. A Föld és a csillagvilág fizikai tüneményeinek ismertetése. Bp.,1906, Athenaeum. Díszes, kicsit kopott félbőr kötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
EUR
,
5,97
USD
Ajánlatok száma:
1
A természet világa sorozat 10 kötete, I-X. kötetek.A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére. Szerk. Bartucz Lajos.7 kötet a sorozatból. I. A csillagos ég II. A légkör III. A Föld és a tenger IV. A Föld és az élet története V. A kémia és vívmányai 1. rész VI. A kémia és vívmányai IX. Az állat és élete 1. rész X. Az állat és élete 2. rész Bp. 1938- 1944. Egyetemi Ny. 7 db. A több ezer oldalas munka 45 színes, 226 fekete műmelléklettel, 2192 szövegközti képpel és 1 csillagtérképpel illusztrálva. Aranyozott kiadói, kopott gerincű félbőr-kötésben
17172.

A természet világa sorozat 10 kötete, I-X. kötetek.A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére. Szerk. Bartucz Lajos.7 kötet a sorozatból. I. A csillagos ég II. A légkör III. A Föld és a tenger IV. A Föld és az élet története V. A kémia és vívmányai 1. rész VI. A kémia és vívmányai IX. Az állat és élete 1. rész X. Az állat és élete 2. rész Bp. 1938- 1944. Egyetemi Ny. 7 db. A több ezer oldalas munka 45 színes, 226 fekete műmelléklettel, 2192 szövegközti képpel és 1 csillagtérképpel illusztrálva. Aranyozott kiadói, kopott gerincű félbőr-kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,70
EUR
,
14,93
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Cholnoky Jenő: A Föld megismerésének története. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Egészvászon kötés, illusztrált, megviselt állapotban.
17173.

Dr. Cholnoky Jenő: A Föld megismerésének története. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Egészvászon kötés, illusztrált, megviselt állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
EUR
,
7,16
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz