https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 57

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Babarczi Schwartzer Ottó (1853-1913): Psychiatriai jegyzetek. I. kötet. Unicus! Egyetlen kiadás. Bp., 1894, Hornyánszky Viktor, 6+II+290+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Müller Gy.-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
17149.

Babarczi Schwartzer Ottó (1853-1913): Psychiatriai jegyzetek. I. kötet. Unicus! Egyetlen kiadás. Bp., 1894, Hornyánszky Viktor, 6+II+290+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Müller Gy.-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,44
EUR
,
17,91
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Völgyesi Ferenc: Emberek, állatok hipnózisa. Bp.,1973, Medicina. Kiadói papírkötés.
17150.

Dr. Völgyesi Ferenc: Emberek, állatok hipnózisa. Bp.,1973, Medicina. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,38
EUR
,
4,78
USD
Ajánlatok száma:
1
Galilei und die Inquistion. München,1938,Arbeitsgemeinshaft für Zeitgeschichte. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, védőfóliában.+Porträtgallerie der Atronomische Gesellschaft. Bp.,1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17151.

Galilei und die Inquistion. München,1938,Arbeitsgemeinshaft für Zeitgeschichte. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, védőfóliában.+Porträtgallerie der Atronomische Gesellschaft. Bp.,1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,38
EUR
,
4,78
USD
Ajánlatok száma:
0
Fodor József, Paszlavszky József (szerk.): Népszerű természettudományi előadások gyűjteménye. 3. füzet. 1885-ik évfolyam. 1885, Természettudományi Társulat. Papírborítóval .
17152.

Fodor József, Paszlavszky József (szerk.): Népszerű természettudományi előadások gyűjteménye. 3. füzet. 1885-ik évfolyam. 1885, Természettudományi Társulat. Papírborítóval .

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
EUR
,
2,99
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Vidéky Ferenc: Népszerű értekezés a természetes és műfogakról. Bp., 1881, Kocsi Sándornál, 40+1 p.+ 3 t. (Fametszetű táblával.) Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17153.

Dr. Vidéky Ferenc: Népszerű értekezés a természetes és műfogakról. Bp., 1881, Kocsi Sándornál, 40+1 p.+ 3 t. (Fametszetű táblával.) Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
EUR
,
3,58
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Aczél Károly: Rögtöni segély baleseteknél. Építő Munkavezetők Könyvtára. VI. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács mesterek ipartestülete. Bp.,1907, Ifj. Nágel Ottó, (Stephaneum-ny.), 60 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés.
17154.

Dr. Aczél Károly: Rögtöni segély baleseteknél. Építő Munkavezetők Könyvtára. VI. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács mesterek ipartestülete. Bp.,1907, Ifj. Nágel Ottó, (Stephaneum-ny.), 60 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
EUR
,
2,99
USD
Ajánlatok száma:
0
Vághidi Ferenc: A dynamit regénye. Alfred Nobel élete. Bp.,(1937),Cserépfalvi, (Pápai Ernő Műintézete-ny.,159 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé maszatos borítóval, kissé hiányos gerinccel. A szerző, Vághidi Ferenc (1904-1945) által dedikált.
17155.

Vághidi Ferenc: A dynamit regénye. Alfred Nobel élete. Bp.,(1937),Cserépfalvi, (Pápai Ernő Műintézete-ny.,159 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé maszatos borítóval, kissé hiányos gerinccel. A szerző, Vághidi Ferenc (1904-1945) által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
EUR
,
11,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Alexander Niklitschek: A természet csodái. Fordította: Fülöp Zsigmond. Bp.,1942,Nova. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17156.

Alexander Niklitschek: A természet csodái. Fordította: Fülöp Zsigmond. Bp.,1942,Nova. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
EUR
,
2,99
USD
Ajánlatok száma:
0
George Barat: Age knows no sex. Dedikált. New York, é.n. Egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóval / Autograph signed.
17157.

George Barat: Age knows no sex. Dedikált. New York, é.n. Egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóval / Autograph signed.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
EUR
,
2,99
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Lutter Ferenc: Mennyiségtan a középtanodák felsőbb osztályainak számára. Pest, 1860, Hartleben Konrád Adolf. Félvászon kötés, könyvtári bejegyzésekkel, pecsétekkel, foltos.
17158.

Dr. Lutter Ferenc: Mennyiségtan a középtanodák felsőbb osztályainak számára. Pest, 1860, Hartleben Konrád Adolf. Félvászon kötés, könyvtári bejegyzésekkel, pecsétekkel, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
EUR
,
3,58
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Orosz Dezső:A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők és gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Bp.,é.n., Szerzői kiadás. Tizenegyedik kiadás. Kiadói papírkötés.
17159.

Dr. Orosz Dezső:A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők és gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Bp.,é.n., Szerzői kiadás. Tizenegyedik kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
EUR
,
2,39
USD
Ajánlatok száma:
1
Weszelszky Gyula: A rádium és az atomelmélet. .  Budapest, 1925. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban
17160.

Weszelszky Gyula: A rádium és az atomelmélet. . Budapest, 1925. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
EUR
,
2,39
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz