https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 57

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Die Chemie des täglichen Lebens. Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. V. Leipzig-Berlin, 1873, VIII+448 p. Fametszetes illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli kopottas félvászon-kötésben.
17186.

Die Chemie des täglichen Lebens. Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. V. Leipzig-Berlin, 1873, VIII+448 p. Fametszetes illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli kopottas félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,38
EUR
,
4,78
USD
Ajánlatok száma:
0
James Jeans: A csillagos ég titkai. Bp., 1937, Dante, 221+3 p.+XXXII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17187.

James Jeans: A csillagos ég titkai. Bp., 1937, Dante, 221+3 p.+XXXII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
EUR
,
2,39
USD
Ajánlatok száma:
0
Clare Maxwell Hudson: Masszázs. Bp.,1991,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17188.

Clare Maxwell Hudson: Masszázs. Bp.,1991,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
EUR
,
2,39
USD
Ajánlatok száma:
0
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. II. kötet A nyugoti földségek. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1894, Pleitz Fer. Pál. Korabeli, enyhén sérült gerincű félvászon kötésben.
17189.

Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. II. kötet A nyugoti földségek. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1894, Pleitz Fer. Pál. Korabeli, enyhén sérült gerincű félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,67
EUR
,
8,36
USD
Ajánlatok száma:
0
Nemzetközi kutya-enciklopédia. Összeállította: Dr. Sárkány Pál. Bp.,1976, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Szinák János-Veress István: A kutya hétköznapjai. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17190.

Nemzetközi kutya-enciklopédia. Összeállította: Dr. Sárkány Pál. Bp.,1976, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Szinák János-Veress István: A kutya hétköznapjai. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
EUR
,
2,39
USD
Ajánlatok száma:
0
Csatlósné Miklós Anna: Barangolás a természetben. Debrecen, é.n., TKK. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17191.

Csatlósné Miklós Anna: Barangolás a természetben. Debrecen, é.n., TKK. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
EUR
,
2,39
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
17192.

Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
EUR
,
2,39
USD
Ajánlatok száma:
1
A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek. I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.
17193.

A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek. I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,88
EUR
,
35,82
USD
Ajánlatok száma:
0
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban
17194.

A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,75
EUR
,
71,64
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz