Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 65

Barna Jakab-Ujhelyi Sándor: Játékkönyv gyermekek és a serdülő ifjúság számára. Bp., 1915. Singer. Félvászon kötésben.
17365.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,06
Ego néni meséi: Marikáról Marikának. Rózsavölgyi Ágnes fényképeivel. Bp.,é.n.,Szerzői kiadás,(Világosság-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17366.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,94
4,24
Gaal Mózes: Marci. Történet egy falusi fiúról. Spyri elbeszélés nyomán. Bp.,1913, Franklin. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült, javított gerinccel, kopott borítóval.
17367.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,38
3,64
Waigand József: Utazás a mesefelhőn. Képes mesekönyv. A képeket rajzolta: Lotzné Waigand Emmy. Bp. 1946, Korda Rt. Félvászon kötés, jó állapotban.
17368.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,06
Blaskó Mária: Pityu. Elbeszélés. Bp., é.n. Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötésben.
17369.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,38
3,64
17370.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,32
7,88
Baráthosi Balogh Benedek: Három székely diák kalandos utazása a föld körül. Bp.,é.n.,Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy lap kijár.
17371.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,38
3,64
Kertész Erzsébet (Ingrid Holsen): Zsuzsi menyasszony lesz. Pályi Jenő rajzaival. Bp., 1942,Nova,(Kalász-ny.), 126+2 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
17372.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,45
9,09
Ingrid Holsen: Zsuzsi Virágospusztán. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp., 1942,Nova. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, javított gerinccel, de belül jó állapotban.
17373.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,06
Ingrid Holsen: Zsuzsi az intézetben. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp., 1942,Nova. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, javított gerinccel, de belül jó állapotban.
17374.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,07
5,45
Katherine L. Oldmeadow: A sárkányház titka. D. Rónay Emy rajzaivla. Fordította: Szirmay Józsefné. Bp.,1940, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17375.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,76
7,27
[James] Fenimore Cooper: Skalpvadászok. Cooper összes indán történetei. (Vadölő, A vadon útjain, Bőrharisnya.) Az ifjúság számára átdolgozta: Szirmai Józsefné. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp.,1943,Dante. Egy egészoldalas színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
17376.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
6,20
6,67

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

© 2011-2023 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.