Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 65

Mark Twain: Koldus és királyfi. Elbeszélés. Fordította: Fái J. Béla. Bp., é.n., Révai. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, egy lap szakadt, ragasztott (157/158.), elülső szennylap hiányzik.
17377.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
17378.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
Rachel Field: Hitty. Ifjúsági regény. Fordította Kassai Zoltán. A borító és szövegközti rajzok Máday Gréte munkái. Bp., 1948, Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17379.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
La Fontaine: The Rich Man and the Shoe-maker. Brian Wildsmith illusztrációival. London, 1965, Oxford University Press. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17380.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
17381.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
11,94
Erich Kästner: Május 35. Walter Trier rajzaival. Fordította Fenyő László. Bp.,1959, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17382.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
Márk Twain: Királyfi és koldus. Bp.,1943,Magyary István. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, sérült, javított borítóval.
17383.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Edmondo de Amicis: A szív. A gyermekek számára. Fordította: Radó Antal. Bp.,é.n.,Franklin. Nyolcadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17384.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
G. de Horne Vaizey: Féltucat lány. Elbeszélés fiatal lányok számára. D. Róna Emy rajzaival. Fordította: Wiesner Juliska. Bp.,1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17385.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
John Habberton: Helén kicsikéi milyen drágák, ártatlankák, gonoszak, angyaliak ördöngősök, rémületesek és semmirevalók valaminthogy mi mindent müveltek angyali létüknek ama tíz napja alatt, mit közelükben töltött utolsó áldozatuk. Fordította: Karinthy Frigyes. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1923, Uránia, 87 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17386.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
[Z. Tábori Piroska]: Tökmag viszontagságai. Elmeséli Piroska néni. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp.,[1934],Dante,(Pátria-ny.),88+2+115+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17387.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
A búrok földjén. Elbeszélés a magyar ifjúság számára. Fordította: Gauss Viktor. Ifjúsági Könyvek. Bp.,1905, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, a borító sarkain kopásnyomokkal, az elülső borító alján sérüléssel.
17388.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft