Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 65
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2022450
17389
356
Books: Tales
Pompei utolsó napjai. Romantikus képregény. L. Bulwer regénye nyomán írta és rajzolta Zórád Ernő. Bp., Révai. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2019036
17390
356
Books: Tales
Zelk Zoltán: Tilinkó. Reich Károly rajzaival. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal a borítón és kis sérüléssel a gerincen. 1912702
17391
356
Books: Tales
Gaal Mózes: Hún és magyar mondák. Gyulai László rajzaival. Bp.,[1930], Franklin-Társulat, 215 p. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, az elülső előzéklap hiányzik, tulajdonosi névbejegyzéssel. 1931135
17392
356
Books: Tales
A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó kuckója. Fordította: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Bp.,é.n.,Kossuth,(Athenaeum-ny.), 127+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, szakadt elülső szennylappal. 1962471
17393
356
Books: Tales
Ortutay Gyula: Nyíri és rétközi parasztmesék. Buday György egészoldalas illusztrációival. Bp, 1982, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban. Reprint kiadás. 1932166
17394
356
3800
Books: Tales
Kis gyermekek nagy mesekönyve. Vál. T. Aszódi Éva. Róna Emy. Bp.,1955,Ifjúsági Könyvkiadó, 378 p.+16 t. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, néhány illusztrációba bele rajzoltak. 1962865
17395
356
Books: Tales
Roskó Gábor: 9x9 Zoo. Bp.,2001, K. Bazovsky Ház. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1993661
17396
356
Books: Tales
Faylné-Hentaller Mária : Leányévek. Elbeszélések.
Bp. (é.n.) Lampel. 1t. (címkép) 288p. + 5t. (képtáblák). Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, szecessziós könyvdíszekkel. 2001986
17397
356
Books: Tales
3 példányban: Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: Ablak-Zsiráf. Képes gyermeklexikon. Rajzolta Szecskó Tamás. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 2004987
17398
356
Books: Tales
Hans Dominik: A rikkancskirály. Sipos Béla rajzaival. Bp., é.n. Athenaeum Kiadó. színes, illusztrált félvászon kötésben. 1884904
17399
356
Books: Tales
Balogh Béni: Magyar regék és mondák. Győrfi András illusztrációival. Bp., 2006, Ciceró. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1966187
17400
356
Books: Tales
Gelencsérné Lazarovits Klára:Hol terem a ház? Bp., 1977. Móra. Kiadói kartonálásban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft