Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 369

Zelk Zoltán: A hűség és a hála éneke. Bp., én. Athenaeum. Sztálin 70. születésnapjára írt dicsőítő vers. Egészvászon kötésben.
17610.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17611.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fried István: Jókai Mórról másképpen. Bp., 2015, Lucidus (Kisebbségkutatás könyvek). Papírkötésben, jó állapotban.
17612.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17613.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fenyő László: Hűség. Bp., (1939),Szerzői kiadás,(Officina-ny.),59+3 p. Átkötött egészvászon-kötés, a 9. oldalon szerzői szövegjavítással, jó állapotban.
17614.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Turi Gábor: Kilátások. Írások két Magyarországról. Debrecen, 2011, Debreceni Egyetemi Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által Gyurgyák János (1956-) történész, szerkesztő, kiadó részére dedikált példány.
17615.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17616.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17617.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Jósika Miklós: A rejtett seb. 1-3. köt. Pest, 1857, Heckenast. Egybekötve, későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
17618.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján írta Rédey Mária. Bp., 1935, Nyugat. Kiadói félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
17619.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rabindranath Tagore: Hajótöröttek. Fordította: Bartos Zoltán. Világhírű regények. Bp., é.n., Tolnai. Átkötött félvászon-kötés, Tagore beragasztott arcképével.
17620.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17621.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft