Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 369

17550.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
17551.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
17552.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
17553.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
17554.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Kner Izidor aforizmái. Gyoma, 1917, szerzői. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
17555.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
Beszélő számok. Szerk.: Zentay Dezső. 6. füz.: Vállalatok és igazgatók. A magyar közgazdasági élet vezetői. Bp., 1938, Franklin. Papírkötésben, jó állapotban.
17556.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Mikszáth Kámán:Egy választás Magyarországon vagy a körtvélyesi csiny. Bp., é.n. Légrády. Első kiadás! Félvászon kötésben
17557.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Fényes László: Jókai Mór utolsó évei. Bp., 1914, Lipinszky és Társa. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
17558.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Halász Gyula: Petőfi Sándor élete és halála. Brassó, 1922, Brassói Lapok. Javított papírkötésben, egyébként jó állapotban.
17559.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
6,03
6,57
Eötvös József: A karthausi. Bp., 1882, Ráth Mór. Kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban
17560.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,77
9,55
Eötvös József: Magyar alalkok. Bp., 1901, Révai. Hiányos címlappal, díszes, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17561.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,12
7,76

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft