Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 369

17490.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Szerk.: Dr. Máday Béla (Bp.,)1943, Fiatal Magyarság Szövetség, Forrás Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval.+ 1935 Gyermeknaptár az 1935. évre. XXXVII. évf. Szerk.: Fodor Árpád. Vezényi Elemér. Bp., Országos Állatvédő Egyesület.
17491.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kakuszi B. Péter: Márai Sándor és Németország.  Pécs, 2001, Pannonia Könyvek. Kiadói kartonált papírkötés.
17492.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17493.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17494.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17495.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Georg Fabricius: In Q. Horatium Flaccum Poemata Illustrata argumentis et castigationibus. Lipsiae, 1588. 355 p. + hozzákötve: In Q. Horatium Flaccum Argumenta et castigationes. Lipsiae, 1588 159 p. Thomas Krüger (műk. 1560-1590 között) wittenbergi protestáns könyvkötő műhelyében készült, kissé megviselt bőrkötésben, a kötéstáblán Luther Márton (L. M.) és Philipp Melanchthon (D.(?) M.) alakjával, Wittenberg és Luther, illetve a Szász Választófejedelmség és Melanchthon címerével. /  In a slightly worn out leather binding made by Thomas Krüger (fl. cca 1560-1590) Protestant bookbinder of Wittenberg, on the binding with the figures of Martin Luther (L. M.) and Philipp Melanchthon (D.(?) M.) and with the coats-of-arms of Wittenberg, the Electorate of Saxony and those of Luther and Melanchthon.
17496.

Georg Fabricius: In Q. Horatium Flaccum Poemata Illustrata argumentis et castigationibus. Lipsiae, 1588. 355 p. + hozzákötve: In Q. Horatium Flaccum Argumenta et castigationes. Lipsiae, 1588 159 p. Thomas Krüger (műk. 1560-1590 között) wittenbergi protestáns könyvkötő műhelyében készült, kissé megviselt bőrkötésben, a kötéstáblán Luther Márton ("L. M.") és Philipp Melanchthon ("D.(?) M.") alakjával, Wittenberg és Luther, illetve a Szász Választófejedelmség és Melanchthon címerével. / In a slightly worn out leather binding made by Thomas Krüger (fl. cca 1560-1590) Protestant bookbinder of Wittenberg, on the binding with the figures of Martin Luther ("L. M.") and Philipp Melanchthon ("D.(?) M.") and with the coats-of-arms of Wittenberg, the Electorate of Saxony and those of Luther and Melanchthon.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. Bp., 1943, Révai. Kopott félvászon kötésben.
17497.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Maurois, André: Költő a máglyán. Bp., é. n., Pesti Napló. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17498.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Zola, Émile: Nana, 2. köt. S. a. r.: Ambrus Zoltán. Bp., é. n., Christensen és társa. Papírkötésben, borítója elválik, több illusztrációval.
17499.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
17500.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Hurst, Fannie: Nem így akartuk. Bp., 1944, Nova Irodalmi Intézet. Díszes félvászon kötésben, jó állapotban.
17501.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft