https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 369

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Marci Tullii Ciceronis de Imperio Gnaei Pompei. Oratio ad Quirites. Iskolai használatra magyarázta: Zsámboki Gyula. Bp., 1911, Franklin. Negyedik kiadás. Félvászon-kötésben, hátul a Cicero kép lyukas, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel.
17490.

Marci Tullii Ciceronis de Imperio Gnaei Pompei. Oratio ad Quirites. Iskolai használatra magyarázta: Zsámboki Gyula. Bp., 1911, Franklin. Negyedik kiadás. Félvászon-kötésben, hátul a Cicero kép lyukas, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
EUR
,
2,99
USD
Ajánlatok száma:
0
Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Szerk.: Dr. Máday Béla (Bp.,)1943, Fiatal Magyarság Szövetség, Forrás Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval.+ 1935 Gyermeknaptár az 1935. évre. XXXVII. évf. Szerk.: Fodor Árpád. Vezényi Elemér. Bp., Országos Állatvédő Egyesület.
17491.

Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Szerk.: Dr. Máday Béla (Bp.,)1943, Fiatal Magyarság Szövetség, Forrás Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval.+ 1935 Gyermeknaptár az 1935. évre. XXXVII. évf. Szerk.: Fodor Árpád. Vezényi Elemér. Bp., Országos Állatvédő Egyesület.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
EUR
,
2,99
USD
Ajánlatok száma:
1
Kakuszi B. Péter: Márai Sándor és Németország.  Pécs, 2001, Pannonia Könyvek. Kiadói kartonált papírkötés.
17492.

Kakuszi B. Péter: Márai Sándor és Németország. Pécs, 2001, Pannonia Könyvek. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
EUR
,
2,99
USD
Ajánlatok száma:
0
Vachott Sándorné: Rajzok a múltból. Bp., é. n., M. Kir. Egyetemi Nyomda. Későbbi velúrkötésben, jó állapotban.
17493.

Vachott Sándorné: Rajzok a múltból. Bp., é. n., M. Kir. Egyetemi Nyomda. Későbbi velúrkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
EUR
,
2,39
USD
Ajánlatok száma:
0
Euripides: Iphigenia Taurisban. Bp., 1895, Franklin (Jeles írók iskolai tára 49.). Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
17494.

Euripides: Iphigenia Taurisban. Bp., 1895, Franklin (Jeles írók iskolai tára 49.). Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
EUR
,
2,99
USD
Ajánlatok száma:
0
Kiss József összes költeményei. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17495.

Kiss József összes költeményei. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
EUR
,
5,97
USD
Ajánlatok száma:
0
Georg Fabricius: In Q. Horatium Flaccum Poemata Illustrata argumentis et castigationibus. Lipsiae, 1588. 355 p. + hozzákötve: In Q. Horatium Flaccum Argumenta et castigationes. Lipsiae, 1588 159 p. Thomas Krüger (műk. 1560-1590 között) wittenbergi protestáns könyvkötő műhelyében készült, kissé megviselt bőrkötésben, a kötéstáblán Luther Márton (L. M.) és Philipp Melanchthon (D.(?) M.) alakjával, Wittenberg és Luther, illetve a Szász Választófejedelmség és Melanchthon címerével. /  In a slightly worn out leather binding made by Thomas Krüger (fl. cca 1560-1590) Protestant bookbinder of Wittenberg, on the binding with the figures of Martin Luther (L. M.) and Philipp Melanchthon (D.(?) M.) and with the coats-of-arms of Wittenberg, the Electorate of Saxony and those of Luther and Melanchthon.
17496.

Georg Fabricius: In Q. Horatium Flaccum Poemata Illustrata argumentis et castigationibus. Lipsiae, 1588. 355 p. + hozzákötve: In Q. Horatium Flaccum Argumenta et castigationes. Lipsiae, 1588 159 p. Thomas Krüger (műk. 1560-1590 között) wittenbergi protestáns könyvkötő műhelyében készült, kissé megviselt bőrkötésben, a kötéstáblán Luther Márton ("L. M.") és Philipp Melanchthon ("D.(?) M.") alakjával, Wittenberg és Luther, illetve a Szász Választófejedelmség és Melanchthon címerével. / In a slightly worn out leather binding made by Thomas Krüger (fl. cca 1560-1590) Protestant bookbinder of Wittenberg, on the binding with the figures of Martin Luther ("L. M.") and Philipp Melanchthon ("D.(?) M.") and with the coats-of-arms of Wittenberg, the Electorate of Saxony and those of Luther and Melanchthon.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
246,58
EUR
,
268,66
USD
Ajánlatok száma:
1
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. Bp., 1943, Révai. Kopott félvászon kötésben.
17497.

Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. Bp., 1943, Révai. Kopott félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
EUR
,
2,99
USD
Ajánlatok száma:
0
Maurois, André: Költő a máglyán. Bp., é. n., Pesti Napló. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17498.

Maurois, André: Költő a máglyán. Bp., é. n., Pesti Napló. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,30
USD
Ajánlatok száma:
0
Zola, Émile: Nana, 2. köt. S. a. r.: Ambrus Zoltán. Bp., é. n., Christensen és társa. Papírkötésben, borítója elválik, több illusztrációval.
17499.

Zola, Émile: Nana, 2. köt. S. a. r.: Ambrus Zoltán. Bp., é. n., Christensen és társa. Papírkötésben, borítója elválik, több illusztrációval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,30
USD
Ajánlatok száma:
0
Tolsztoj: Feltámadás. 1-2. köt. Bp., é. n., Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Illusztrációkkal, a két kötet egybekötve. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17500.

Tolsztoj: Feltámadás. 1-2. köt. Bp., é. n., Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Illusztrációkkal, a két kötet egybekötve. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,30
USD
Ajánlatok száma:
1
Hurst, Fannie: Nem így akartuk. Bp., 1944, Nova Irodalmi Intézet. Díszes félvászon kötésben, jó állapotban.
17501.

Hurst, Fannie: Nem így akartuk. Bp., 1944, Nova Irodalmi Intézet. Díszes félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,30
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz