Porcelán Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2026260
11124
355
Herendi fehérmázas tavirózsás gyertyatartó, jelzett, alján apró mázhibával, apró kopásokkal, d: 11,5 cm 1770543
11125
355
85000
Herendi Viktória mintás dísz falitál, áttört széllel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 38,5 cm, mélysége: 6,5 cm /
Herend Queen Victoria decorative plate, handpainted, with hallmark, in flawless condition, d: 38,5 cm, depth: 6,5 cm 2031199
11126
355
XII. Pius pápa, Herendi biszkvit plakett, jelzett (Matzon Frigyes), apró kopásokkal, d: 14,5 cm 2032291
11127
355
Herendi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 26×24 cm 2031360
11128
355
3800
Herendi indás füles tálca, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 27,5×19,5 cm 2031428
11130
355
Herendi zöld csíkos tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 31,5×23 cm 2031424
11131
355
Herendi zöld csíkos tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 25,5×24 cm 2031431
11132
355
Herendi zöld csíkos süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d:16,5 cm (6×), d:24,5 cm 2031321
11133
355
Herendi Apponyi mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 2031342
11134
355
Herendi virág mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, kopásnyomokkal 2031344
11135
355
Herendi Apponyi mintás kis kiöntő, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett 2028945
11136
355
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: