Porcelán Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2028343
11137
355
Herendi Eton mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:10 cm 2029082
11138
355
Herendi Oriental Garden mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedéssel, d: 26 cm 2029081
11139
355
Herendi Oriental Garden mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedéssel, d: 26 cm 2029091
11140
355
Herendi Oriental Garden mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedéssel, d: 26 cm 2029090
11141
355
Herendi Oriental Garden mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedéssel, d: 26 cm 2011696
11142
355
Herendi Eton mintás szósz kínáló, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:8 cm, 17×23 cm 1969209
11143
355
Zsolnay virágos emlékbögre, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm 1969208
11144
355
Zsolnay virágos emlékbögre, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm 2024711
11145
355
Zsolnay virágos gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 2024887
11146
355
Zsolnay virágos váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15 cm 2024894
11147
355
3800
Zsolnay virágos váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14,5 cm 2024922
11148
355
3200
Zsolnay pillangós doboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 10×10×6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: