Porcelán Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1837432
11197
355
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 2026866
11198
355
3400
cca 1900 3 db tál, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, egyiken máz feletti hajszál repedéssel, d:28 cm, 36×25 és 42×29 cm 2028785
11199
355
Virágmintás porcelán dobozka, jelzés nélkül, kézzel festett, kopásnyomokkal, d: 10 cm 1871558
11200
355
XX. sz. eleje: Cigánylány. Cseh porcelán tál. Matricás, részben kézzel festett. aranyozáson apró kopás d:34 cm / Begining of 20th century: Gypsy girl. Czech porcelain bowl. Partly hand painted, d: 38 cm 1872090
11201
355
50000
cca 1880 Áttört virág mintás (Fischer vagy Schütz) dísztál, kézzel festett, jelzés nélkül, repedéssel, d: 47 cm 1983450
11202
355
cca 1880 Petróleumlámpa részek réz szerelékkel (2 db), kézzel festett porcelánfajansz, jelzés nélkül, egyiken repedéssel, kopott, d:13,5 cm (2×), m:11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: