Porcelán Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2012232
11173
355
Drasche só-bors tartó, matricás, kopott, m: 5,5 cm, h:12 cm 2028699
11174
355
Schönwald virágmintás porcelán süteményes tál, 6 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17 cm 2012051
11175
355
Rosenthal virágmintás porcelán mély- és lapostányér (2+2 db), matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 1555566
11176
355
Rosenthal tál ( 2db) süteményes tányér (4 db), kopott, jelzett, d:15,5 cm, d:26 cm 2012454
11177
355
Kis porcelán csészealj tétel: 2 db Haas&Cžjžek csésze + 1 db alj, 1 db Alba Iulia csésze + 1 db Apulum alj; kézzel festettek, kis kopásokkal 1993506
11178
355
Kahla kék virágmintás porcelán teás készlet, matricás, jelzett, hiányos, hibátlan 2012209
11179
355
Royal Dux ülő akt, fehérmázas, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm 2027592
11180
355
Bertram porcelán kisfiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 1295169
11181
355
13000
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2028007
11182
355
Ens pillangó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 4,5 cm 2028797
11183
355
Rosenthal süteményes készlet: 6 db kistányér + 1 db kínáló tál, matricás, jelzett, apró kopásokkal 2028204
11184
355
Lippelsdorf porcelán szamárhintó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 16x16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft