Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/355/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Ditmar-Urbach-porcelan-jegesmedves-asztali-kinalo-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m~II1295169
1295169
11181
355
13000
Kikiáltási ár:
13 000 Ft 35,14 EUR , 38,24 USD
Leírás: Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
: vörös_iván