XII. Pius pápa, Herendi biszkvit plakett, jelzett (Matzon Frigyes), ap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/355/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/XII-Pius-papa-Herendi-biszkvit-plakett-jelzett-Matzon-Frigyes-apro-kopasokkal-d-14-5-cm~II2031199
2031199
11126
355
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: XII. Pius pápa, Herendi biszkvit plakett, jelzett (Matzon Frigyes), apró kopásokkal, d: 14,5 cm
: turóczi_márk