Porcelán Tételek száma: 87
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2001772
11171
352
Hollóházi porcelán kulacs + 5 db kupica, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal 1926242
11172
352
Porcelán Hollóházi hamutál d:16 cm 1991211
11173
352
Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm. 1991217
11174
352
Hollóházi porcelán asztali szett, 4 db, matricás, jelzett, kopottak, fogpiszkálók: 4,5x7x4 cm., ki hamuzó: 6x8 cm, tálka: 15x15 cm. 2008945
11175
352
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm 1961565
11176
352
Aquincumi porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2008940
11177
352
2200
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2008933
11178
352
Drasche porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm. 1956025
11179
352
4800
Limoges France WC papírtartó, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 17,5×13,5 cm 1956458
11180
352
5500
Jelzett kínai "Famille rose" hiányos kávés készlet, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, összesen: 7 db 1956598
11181
352
5500
Jelzett kínai "Famille rose" pillangós leveses csésze és kanál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, összesen:11 db csésze és 12 db kanál 2008908
11182
352
Rosenthal bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 13,5×11×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft