Porcelán Tételek száma: 87
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2005175
11159
352
Herendi virág mintás fülestálca, kézzel festett, rózsán lepattanással, jelzett (koronás), 32×25 cm 2002747
11160
352
Herendi virág mintás kis karmos váza, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:7,5 cm 1912621
11161
352
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm 1988432
11162
352
Herendi Viktória mintás hamuzótálka, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, 14×11 cm 1981499
11163
352
Zsolnay porcelán mélytányérok, jelzett, kopásnyomokkal, 6 db, d: 24 cm 2005252
11164
352
28000
Zsolnay Bél Mátyás eozin mázas pirogránit fali plakett, jelezett (Fürtös György 1939-2010), márka jelzés nélkül, hibátlan, d:30 cm 2003155
11165
352
Zsolnay nagy tál, fehér mázas, karcolásokkal, jelzett, 42×30 cm 1988359
11166
352
11000
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm 1970103
11167
352
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, 16×8,5×12 cm 2008406
11168
352
Hollóházi virágmintás porcelán emlékváza, és váza, matricásak, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 2008383
11169
352
Hollóházi népviseletbe öltözött leány, legény és fiúcska, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm és 12 cm közötti méretben 2005219
11170
352
Hollóházi porcelán virágmintás teáskanna, matricás, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, m: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft