Porcelán Tételek száma: 87
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2002357
11147
352
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d:9 cm, m:7 cm 2002344
11148
352
Herendi Viktória mintás lábas bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d:9,5 cm, m:8,5 cm 2002319
11149
352
Herendi Viktória mintás áttört tálka, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 17×12 cm 2002701
11150
352
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzet (koronás), apró kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 2003743
11151
352
Herendi cica, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 11,5 cm 2004269
11152
352
Herendi füles tál, fehér mázas, plasztikus növényi indákkal, jelzett (csak mélynyomás), hibátlan, 32,5×25 cm 1914272
11153
352
Herendi Kitty mintás tál és 8 db mini tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12,5 cm (8×) és 26×26 cm 2007386
11154
352
Herendi rózsa mintás lapostányér ( 2db), erősen kopott, egyik alján hajszál repedéssel, jelzett (koronás) d: 26,5 cm (2×) 2004781
11155
352
Herendi fehér mázas lapos tányér (3 db), mély tányér (5db), tálka (3 db), kínáló tál, rózsás kiöntő, jelzett (mély nyomás), hibátlanok, d: 24,5 cm, d: 25 cm, 19×15 cm, 27×24 cm, m:22 cm 2008879
11156
352
Herendi miniatűr népviseletes szobrocska, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 4,5 cm 2005085
11157
352
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, kopott, m:3 cm, d:8 cm 2005113
11158
352
Herendi virágdíszvirág, kézzel festett, jelzett (koronás), kopásnyomokkal, 13×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft