Herendi virágdíszvirág, kézzel festett, jelzett (koronás), kopásnyomok... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/352/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-viragdiszvirag-kezzel-festett-jelzett-koronas-kopasnyomokkal-13C3977-cm~II2005113
2005113
11158
352
Leírás: Herendi virágdíszvirág, kézzel festett, jelzett (koronás), kopásnyomokkal, 13×7 cm
: lászló_lili