Hollóházi porcelán kulacs + 5 db kupica, kézzel festett, jelzett, apró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/352/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-porcelan-kulacs-plus-5-db-kupica-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal~II2001772
2001772
11171
352
Leírás: Hollóházi porcelán kulacs + 5 db kupica, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal
: lászló_lili