Porcelán Tételek száma: 133
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1965614
11249
350
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 19 db, apró kopásnyomokkal 1965612
11250
350
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 20 db, apró kopásnyomokkal 1918254
11251
350
Neutettau kétágú gyertyatartó párban, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm (2×) 1963819
11252
350
Hutschenreuther ón fedeles söröskorsó, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, m:15 cm 1962319
11253
350
Potschappel váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:22 cm 1968153
11254
350
Apró süteményes készlet (4 szem.), jelzés nélkül, matricás, áttört szélű, apró kopásnyomokkal, d: 17 és 25 cm 1961700
11255
350
Kínai fedeles urnaváza, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 26 cm 1920265
11256
350
Jelzett osztrák mélytányér, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, d: 22,5 cm 1942969
11257
350
3800
Szecessziós füles tálca, fér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 35,5×27 cm 1926687
11258
350
Iparművész porcelán váza. Jelzett, hibátlan 20 cm 1968503
11259
350
Pillangó mintás mokkás csésze és alj ( 6db), matricás, jelzés nélkül, eredeti dobozában, apró kopásnyomokkal 1956075
11260
350
3800
Jelzett kínai "Famille rose" tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft