Porcelán Tételek száma: 133
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1989889
11237
350
Meissen mezei virág mintás váza, jelzett, formaszámmal: 478, hajszál repedéssel, m:16,5 cm 1989865
11238
350
Limoges (Jammet seignolles) virág mintás falitányér, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 22 cm 1976740
11239
350
4800
Royal Dux őzpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 29×19,5 cm 1988504
11240
350
Limoges tálka és ékszertartó dobozka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9 és 12 cm 1988336
11241
350
Classic Rose Rosenthal váza, levonóképes (távol keleti tájkép), hibátlan, jelzett, m:27 cm 1974556
11242
350
11000
Royal Dux vadászkutyák, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:20,5 cm, h:27 cm 1955176
11243
350
Lenox magyal mintás porcelán tál, 3 db, matricás, jelzett, hibátlan, d: 13, 19 és 20 cm 1918905
11244
350
Eigl mokkás csésze, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal 1921394
11245
350
Bareuther Bavaria porcelán teás készlet (csésze+alj, cukortartó, kanna), jelzettek, kopásokkal, különböző méretben 1956025
11246
350
4800
Limoges France WC papírtartó, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 17,5×13,5 cm 1956579
11247
350
Höchst váza és butella, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 és 15 cm 1948030
11248
350
11000
Ens kislány csibével, kézzel festett, jelzett, apró máz hibákkal, m:13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft