Porcelán Tételek száma: 133
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1991626
11213
350
3200
Wedgwood biszkvit porcelán dísztál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 23 cm 1991686
11214
350
3800
Limoges kis dobozka, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, 10×6 cm 1993506
11215
350
Kahla kék virágmintás porcelán teás készlet, matricás, jelzett, hiányos, hibátlan 1991623
11216
350
Victoria nagy tál, matricás, jelzett, kopott, 37×26 cm 1991563
11217
350
11000
Royal Dux elefánt, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:20,5 cm 1991432
11218
350
Villeroy&Boch Camellia Rubricanlis emlék tányér, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 23 cm 1990857
11219
350
Goebel Charlote szívecskés fiú, kézzel festett biszkvit porcelán, jelzett (Little Sentiments Charlot Byj), apró kopásnyomokkal, m: 12 cm 1990858
11220
350
Goebel Charlote illedelmes fiú, kézzel festett biszkvit porcelán, jelzett (Little Sentiments Charlot Byj), apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 1990863
11221
350
Goebel Charlote bokszoló fiú, kézzel festett biszkvit porcelán, jelzett (Little Sentiments Charlot Byj), apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 1990690
11222
350
3800
Chaffinch vörösbegy, kézzel festett biszkvit porcelán, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 12,5 cm 1989206
11223
350
Wallendorf kézzel festett porcelán teatartó. Jelzett, hibátlan 15 cm 1990584
11224
350
14000
Mitterteich hagyma mintás süteményes és teáskészlet, levonóképes, jelzett, apró kopásnyomokkal, összesen: 20 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft