Porcelán Tételek száma: 133
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1988329
11201
350
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 30,5 cm 1988294
11202
350
Hollóházi porcelán virágmintás bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 1991515
11203
350
Hollóházi fedeles söröskorsó, aranyozott, matricás, apró kopásnyomokkal, m: 26 cm 1991211
11204
350
Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm. 1991217
11205
350
Hollóházi porcelán asztali szett, 4 db, matricás, jelzett, kopottak, fogpiszkálók: 4,5x7x4 cm., ki hamuzó: 6x8 cm, tálka: 15x15 cm. 1016504
11206
350
"Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányászüzem" Hollóházi emlék söröskupa, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 1970486
11207
350
2200
Porcelán tányér nemesi címerrel, kézzel festett, jelzett (Láng M. Budapest), kopásokkal, d: 24,5 cm 1989208
11208
350
Drasche akt figura. Jelzett, hibátlan 20 cm 1991784
11209
350
Meisseni hagyma mintás lapostányér, máz alatt festéssel, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 1992607
11210
350
Wagner & Apel porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1992582
11211
350
Schaubachkunst porcelán táncoslány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 1991777
11212
350
Meisseni mokkás csésze és alj, máz alatt festéssel, jelzett, hibátlan Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft