Porcelán Tételek száma: 133
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1988104
11177
350
Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet, 6 db kistányérral d:16,5 cm, 1 db süteményes tállal d:24 cm, hibátlan, jelzett 1988093
11178
350
28000
Zsolnay pillangó mintás teás készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett 1988140
11179
350
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 15 cm 1988138
11180
350
Zsolnay csipkebogyó mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 1988135
11181
350
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 1988147
11182
350
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm 1988235
11183
350
Zsolnay pillangó mintás tojás alakú dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm, h: 11 cm 1988303
11184
350
24000
Zsolnay pillangó mintás nagy váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 33,5 cm 1988304
11185
350
Zsolnay mezei virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 1988400
11186
350
24000
Zsolnay búzavirág mintás teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1988359
11187
350
11000
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm 1988683
11188
350
Zsolnay Sissi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft