Porcelán Tételek száma: 133
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1956590
11261
350
Jelzett japán "Satsuma" mokkás csésze és alj párban, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, nagyon apró csorbával 1956004
11262
350
Jelzett kínai "Famille rose" urna fedővel fa talpazattal, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:24 cm 1956598
11263
350
Jelzett kínai "Famille rose" pillangós leveses csésze és kanál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, összesen:11 db csésze és 12 db kanál 1956458
11264
350
Jelzett kínai "Famille rose" hiányos kávés készlet, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, összesen: 7 db 1956534
11265
350
3200
Jelzett japán "Imari" tál, kézzel festett, kopásnyomokkal, d:27,5 cm 1932899
11266
350
Kínai jelzett padlóváza, kézzel festett, kopás nyomokkal, m: 60 cm 1970477
11267
350
Csehszlovák csésze+alj, matricás, az egyik jelzett, apró kopásokkal, d: 5 ill. 12 cm 1992977
11268
350
Herendi virág, gomba és rovarmintás hamutartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm 1966806
11269
350
Kézzel festett, jelzett, japán váza párban, egyik fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 12 és 15 cm (2×) 1991030
11270
350
Napoleon figura, biszkvit porcelán, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 1987886
11271
350
Mosdókancsó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott aranyozással, m: 34 cm 1988685
11272
350
Jelzett thaiföldi váza, máz alatti festéssel, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft