Porcelán Tételek száma: 101
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1929075
11142
349
Óherendi rózsamintás tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 41×32 cm 1970293
11143
349
Herendi Eton mintás tál, kézzel festett, jelzett apró kopásokkal, 36,5×27,5 cm 1956380
11144
349
cca 1890 Zsolnay gyufadoboztartós hamuzó, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (csak mélynyomás), formaszám: 679, máz hibákkal, d: 12,5 cm, m:8,5 cm 1981773
11146
349
XIX. sz. vége Zsolnay porcelán lámpagyűrű. Kézzel festett, formaszámmal. d 15 cm. Mázrepedéssel. 1981502
11147
349
Zsolnay eozin mázas kis tálka lepattanással. Jelzett. 9,5 cm 1981508
11148
349
Zsolnay eozin mázas rákos tálka lepattanással. Jelzett d:15 cm 1955039
11149
349
14000
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm 1967207
11151
349
cca 1890 Zsolnay gyertyatartó, kézzel festett mázas porcelánfajansz, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 15,5 cm 1937762
11152
349
48000
Zsolnay antik historizáló áttört váza, kézzel festett porcelánfajansz, hajszálrepedéssel, jelzett (TJM) m: 22 cm 1984039
11153
349
Zsolnay virágos csésze+alj, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 7 ill. 13 cm 1937687
11154
349
24000
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm 1981739
11155
349
Zsolnay virágmintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft