Porcelán Tételek száma: 101
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1983931
11168
349
Hollóházi sportcipő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, h: 12,5 cm 1837777
11169
349
Hollóházi porcelán pálinkás készlet + 2 csésze Takarékszövetkezet mintával. Jelzett, egyiken kis mázhiba. 1967377
11170
349
3400
Hollóházi porcelán mokkás készlet saját dobozában. Matricás, jelzett, hibátlan. 1981023
11171
349
MSZMP feliratos zsolnay porcelánok, 3 db, a dobogókői pártüdülőből. Jelzett, matricás, kopott. Váza: 22 cm 1925838
11172
349
Hollóházi rózsás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 17,5 cm 1925887
11173
349
Hollóházi rózsás váza, jelzett, matricás, hibátlan, m: 26 cm 1925903
11174
349
Hollóházi rózsás "márvány" váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 1926003
11175
349
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31 cm 1957328
11176
349
Hollóházi Hajduszoboszló feliratú porcelán tányér. Jelzett, matricás, hibátlan .+ Epiag Presov matricás tányér. Jelzett, hibátlan. d: 24 cm 1963392
11177
349
30000
cca 1890 Fischer áttört váza, peremén apró lepattanással, kézzel festett keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), apró kopásnyomokkal, alján átfúrt, formaszám: 1073, m:21 cm 1963717
11178
349
cca 1890 Fischer gyűrű (petróleumlámpához), kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, apró lepattanással a peremén, kopott, d:13 cm 1916235
11179
349
Alföldi bonbonier Hódmezővásárhely címerével, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 12,5 cm + 3 db Hollóházi Vasas kupica, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 4,5×4,5×4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft