Porcelán Tételek száma: 101
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1981741
11156
349
Zsolnay liliomos kis dobozka, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, 7×7×4,5 cm 1981749
11157
349
Zsolnay búzavirágmintás kis dobozka, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, 7×7×4,5 cm 1981762
11158
349
Zsolnay pillangómintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10×6 cm 1981499
11159
349
Zsolnay porcelán mélytányérok, jelzett, kopásnyomokkal, 6 db, d: 24 cm 1963522
11160
349
30000
cca 1880 Zsolnay lámpatest (négy részes, szétszerelve), kézzel festett porcelánfajansz, talapzaton festék lepattogzással, jelzett (TJM), m: 38 cm, hiányos fém szerelékekkel 1934518
11161
349
Zsolnay kohászok fehér mázas porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 20,5 cm 1929065
11162
349
5500
Zsolnay hiányos teás készlet: kanna, cukortartó, 6 db csészealj, matricás, jelzettek, apró kopásokkal 1969490
11163
349
Zsolnay összebújó őzike pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:14 cm 1984168
11164
349
Hollóházi porcelán gyűszű, 4 db + 1 db kupica, hajszálrepedéssel, matricás, jelzett 1985484
11165
349
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán dobozka és hamutál, jelzett, kopásnyomokkal, 14×9×4,5 cm, d: 12 cm 1983942
11166
349
Hollóházi gyöngytyúk, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 6 cm 1983390
11167
349
Hollóházi paprikafüzéres nő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft