Porcelán Tételek száma: 101
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1981330
11129
349
Herendi Viktória mintás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 11,5 cm 1986736
11130
349
Herendi Eton mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, a rózsán kis lepattanásokkal, d: 11 cm 1955350
11131
349
Herendi Rotschild mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm 1981731
11132
349
Herendi (Tertia) rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 12×8 cm 1981735
11133
349
Herendi rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 7 cm 1981774
11134
349
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×8,5 cm 1981788
11135
349
Herendi Viktória mintás kis tálka + kis bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 9 cm, m: 8,5 cm 1983410
11136
349
Herendi Viktória mintás hamutál és csikkelnyomó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15 cm 1934505
11137
349
15000
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 1937409
11138
349
Herendi Tertia halas kaspó, kézzel festett, jelzett, alján hajszál repedésekkel, m:21,5 cm, d:24,5 cm 1925852
11139
349
Herendi csipkebogyó mintás négyes kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 35,5×35,5 cm, m:11 cm 1925913
11141
349
Herendi virág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft