https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 253

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fekete István: Öreg utakon. Első kiadás! Bp., 1941, Singer és Wolfner, 341+3 p. Kiadói egészvászon-kötés.
17254.

Fekete István: Öreg utakon. Első kiadás! Bp., 1941, Singer és Wolfner, 341+3 p. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
20
Hamvas Béla: A bor filozófiája. Filozofija Vina. Zagreb, 1993, Ceres, 195+3 p.+XII t. Magyar és horvát nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
17255.

Hamvas Béla: A bor filozófiája. Filozofija Vina. Zagreb, 1993, Ceres, 195+3 p.+XII t. Magyar és horvát nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Hamvas Béla: Silentium. Titkos jegyzőkönyv. Unicornis. Bp., 1987, Vigilia. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17256.

Hamvas Béla: Silentium. Titkos jegyzőkönyv. Unicornis. Bp., 1987, Vigilia. Első kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Márai Sándor: Kassai őrjárat. A borító illusztrációja Fenyves Sándor munkája. Bp., 1941, Révai, 203+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón szakadásokkal. Első kiadás!
17257.

Márai Sándor: Kassai őrjárat. A borító illusztrációja Fenyves Sándor munkája. Bp., 1941, Révai, 203+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón szakadásokkal. Első kiadás!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Gelléri Mór: Ujabb modern kiállítások. (Följegyzések, tanulmányok és javaslatok.) Bp., 1910, Gelléri-Jubileumi Könyvkiadó Bizottság. Szecesszió szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17258.

Gelléri Mór: Ujabb modern kiállítások. (Följegyzések, tanulmányok és javaslatok.) Bp., 1910, Gelléri-Jubileumi Könyvkiadó Bizottság. Szecesszió szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Vörösmarty Mihály összes költeményei. I-VI. kötet. Sajtó alá rendezte: Gyulai Pál. Teljes! Bp.,[1893], Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 1 t.+ LXXXV+ 392+515+535+503+461+502+2 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
17259.

Vörösmarty Mihály összes költeményei. I-VI. kötet. Sajtó alá rendezte: Gyulai Pál. Teljes! Bp.,[1893], Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 1 t.+ LXXXV+ 392+515+535+503+461+502+2 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Teljes! A költő életrajzát írta Szász Károly. Sajtó alá rendezték: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp.,[1870],Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 1 t.+355+415+420+382 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a címkép kijár, a IV. kötet lapszélein folttal, jó állapotban.
17260.

Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Teljes! A költő életrajzát írta Szász Károly. Sajtó alá rendezték: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp.,[1870],Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 1 t.+355+415+420+382 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a címkép kijár, a IV. kötet lapszélein folttal, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp.,1903, Franklin, 1 t.+350 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, a sarkain kis kopásnyomokkal, aranyozott lapélekkel, hiányos, sérült réz csattal, ajándékozási sorokkal.
17261.

Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp.,1903, Franklin, 1 t.+350 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, a sarkain kis kopásnyomokkal, aranyozott lapélekkel, hiányos, sérült réz csattal, ajándékozási sorokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. Budapest, (1870), Méhner Vilmos, 807 p., gazdag szövegközti, köztük 25 egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Díszesen aranyozott, festett kiadói kaucsuktáblás ufrecht és Goldschmied féle kötés, festett aranyozott lapélekkel. Ritka kötésváltozat. Gerinc és sarkak sérültek, a selyemkép is. Néhány lapon betépődések
17262.

Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. Budapest, (1870), Méhner Vilmos, 807 p., gazdag szövegközti, köztük 25 egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Díszesen aranyozott, festett kiadói kaucsuktáblás ufrecht és Goldschmied féle kötés, festett aranyozott lapélekkel. Ritka kötésváltozat. Gerinc és sarkak sérültek, a selyemkép is. Néhány lapon betépődések

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Kuczka Péter: Az élet szép. Bp.,1950,Révai. Első kiadás. Kiadói papírkötés.  A szerző, Kuczka Péter (1923-1999) Kossuth-díjas író, költő, műfordító, tudományos-fantasztikus  Kossuth-díjas magyar író, költő, műfordító, a Kozmosz Fantasztikus Könyvek könyvsorozat és a Galaktika tudományos-fantasztikus antológia szerkesztőjének dedikációjával.
17263.

Kuczka Péter: Az élet szép. Bp.,1950,Révai. Első kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Kuczka Péter (1923-1999) Kossuth-díjas író, költő, műfordító, tudományos-fantasztikus Kossuth-díjas magyar író, költő, műfordító, a Kozmosz Fantasztikus Könyvek könyvsorozat és a Galaktika tudományos-fantasztikus antológia szerkesztőjének dedikációjával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1944, Athenaeum, 760 p. Negyedik kiadás. Javított, részben átkötött félműbőr-kötésben, néhány Mécs Lászlóról szóló újságcikkel.    A szerző, Mécs László (1895-1978) szerzetes, költő, lapszerkesztő dedikációjával, dátumozva.
17264.

Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1944, Athenaeum, 760 p. Negyedik kiadás. Javított, részben átkötött félműbőr-kötésben, néhány Mécs Lászlóról szóló újságcikkel. A szerző, Mécs László (1895-1978) szerzetes, költő, lapszerkesztő dedikációjával, dátumozva.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
3
Föld, kenyér, szabadság dalokban. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1945, Szikra, 40 p. Kiadói papírkötés.
17265.

Föld, kenyér, szabadság dalokban. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1945, Szikra, 40 p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz