Tétel

Kikiáltási ár:

4 800 Ft

Leírás:

Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. Budapest, (1870), Méhner Vilmos, 807 p., gazdag szövegközti, köztük 25 egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Díszesen aranyozott, festett kiadói kaucsuktáblás ufrecht és Goldschmied féle kötés, festett aranyozott lapélekkel. Ritka kötésváltozat. Gerinc és sarkak sérültek, a selyemkép is. Néhány lapon betépődések

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor