17262.
349. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
4 800 Ft
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. Budapest, (1870), Méhner Vilmos, 807 p., gazdag szövegközti, köztük 25 egészoldalas képanyaggal illusztrálva. DÃszesen aranyozott, festett kiadói kaucsuktáblás ufrecht és Goldschmied féle kötés, festett aranyozott lapélekkel. Ritka kötésváltozat. Gerinc és sarkak sérültek, a selyemkép is. Néhány lapon betépÅ‘dések