Gelléri Mór: Ujabb modern kiállítások. (Följegyzések, tanulmányok és j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/349/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500018/Gelleri-Mor-Ujabb-modern-kiallitasok-Foljegyzesek-tanulmanyok-es-javaslatok-Bp-1910~II1936030
1936030
17258
349
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Gelléri Mór: Ujabb modern kiállítások. (Följegyzések, tanulmányok és javaslatok.) Bp., 1910, Gelléri-Jubileumi Könyvkiadó Bizottság. Szecesszió szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
: tánczos_gábor