Porcelán Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1976993
11194
348
Herendi Viktória mintás áttört tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 4 cm 1976984
11195
348
Herendi madárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 1976994
11196
348
Herendi Viktória mintás áttört tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 4 cm 1912621
11197
348
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm 1974444
11198
348
11000
Herendi Apponyi mintás rózsás doboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:16 cm 1974455
11199
348
Herendi Rotschild mintás doboz, kézzel festett, jelzett (Ikarus), apró kopásnyomokkal, 16,5×8 cm 1974463
11200
348
Herendi Rotschild mintás áttört szélű tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:13 cm 1974437
11201
348
Herendi Viktória mintás tea kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:15 cm 1979447
11202
348
"Gyapjúmosó és Szövőgyár", Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopással, saját dobozában, 12×9 cm 1979414
11203
348
Herendi Viktória mintás kis hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11,5×7,5 cm 1910244
11204
348
22000
Herendi Viktória mintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm, d: 16 cm 1976754
11205
348
Zsolnay porcelán ülő nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft