"Gyapjúmosó és Szövőgyár", Herendi Viktória mintás tálka, kézzel feste... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/348/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Gyapjumoso-es-Szovogyar-Herendi-Viktoria-mintas-talka-kezzel-festett-jelzett-apro-k~II1979447
1979447
11202
348
Leírás: "Gyapjúmosó és Szövőgyár", Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopással, saját dobozában, 12×9 cm
: turóczi_márk