Festmények és grafikák Tételek száma: 286
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1974654
10049
348
28000
Darabont Tamás (1930-): Vízparton. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm 1901174
10050
348
D.E jelzéssel: Fünfzig. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8,5×7 cm 1978810
10051
348
Deli József (?-?): 2 db akvarell és ceruza rajz (Jósvafő, Révfülöp), apró lyukkal, 24×33 cm (2×) 1924813
10052
348
Dely István (?-?): Házak a tájban, akvarell, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 26,5×39 cm 1924804
10053
348
Dely István (?-?): Ház a tájban, akvarell, papír, jelzett, 25,5×33 cm 1976291
10054
348
Derkovits jelzéssel: Női alak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×27 cm 1887976
10055
348
Diószegi Balázs (1914-1999): Ülő férfi, tus, papír, jelzett (hátul is), paszpartuban, 30×20 cm 1974763
10056
348
Dobos Lajos (1921-): Enteriőr. Olaj, papír (széleken apró szakadások), jelzett, 31×42 cm 1895301
10057
348
Dudás Jenő (1900-1991): Erdei út. Rézkarc, papír. 32x27 cm 1924388
10058
348
Egry jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon-farost, 32×28 cm 1941251
10060
348
Erdélyi József (1896-1978): Női portré. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×17 cm 1979443
10061
348
Erdős jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír, 6×8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft