Festmények és grafikák Tételek száma: 286
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1976523
10098
348
Iván Szilárd (1912-1988): Horgásznak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×38 cm 1950810
10099
348
Iván Szilárd (1912-1988): Táj, rézkarc, jelzett, üvegezett keretben, 19,5×27,5 cm 1978772
10100
348
Iványi jelzéssel: Anya a gyermekeivel. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 24×31 cm 1965076
10101
348
Jánoskúti Márta (1942- ): Nők, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 59×35 cm 1962105
10102
348
Jánoskúti Márta (1942- ): Három grácia, kollázs, papír, jelzett, felcsavarva, 61×43 cm 1940998
10103
348
11000
Józsa Károly (1872-1929): Jókedvűen. Tus, papír, szakadással, 24×19 cm 1975788
10104
348
Kaján Tibor (1921-2016): Békés Itala portréja, karikatúra, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 15×11,5 cm 1966798
10105
348
Katona jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben, 28×48 cm 1976384
10106
348
Kádár jelzéssel: ülő női akt. Tempera, papír, üvegezett keretben, 60×42 cm 1910592
10107
348
Károlyi András (?-?): Tiborc, rézkarc, papír, jelzett, 29,5×20,5 cm 1910599
10108
348
Károlyi András (?-?): Dies irae II., rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39 cm 1897523
10109
348
Károlyi András (?-?): A torony árnyékában. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft