Festmények és grafikák Tételek száma: 286
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1910558
10110
348
Károlyi András (?-?): Premier, ofszet, papír, jelzett, 11×22,5 cm 1976406
10111
348
4400
Károlyfi Zsófia (1952-): Lófej. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×28 cm 1966108
10112
348
Kernstok jelzéssel: Férfi portré. Olaj, karton, 47×37 cm 1552488
10113
348
Kéthelyi István (?-?): Házak virágzó fákkal. Olaj, vászon, jelzett, 40×50 cm 1907081
10114
348
28000
Klimó István (1883-1961): Balaton. Pasztell, papír, hajtott, jelzett, üvegezett keretben, 48×68 cm 1966312
10115
348
Kmetty jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva, 61×42 cm 1940914
10116
348
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Aratás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×39 cm 1978295
10117
348
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Gyámoltalan hősök.) Rézkarc, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 15×8 cm 1978301
10118
348
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció Patrice Lumumba: szenvedtél, fekete testvér c. verséhez. Fametszet, jelzés nélkül, paszpartuban, 13,5x11 cm 1934502
10119
348
24000
Kopátsy Sándor (?-): "Lél". Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm 1616045
10120
348
11000
Koszta Rozália (1925-1993): Olympiai emlék I-II-III., művészi nyomat, papír, jelzettek, 51×35,5 cm 1941130
10121
348
Kováts jelzéssel: Számolok. Olaj, karton (sérült), keretben, 39×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft