Festmények és grafikák Tételek száma: 286
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1339077
10024
348
Bilkovski jelzéssel: Szitáló lány. Litográfia, papír, 21x14 cm 1883991
10025
348
Biró Ferenc (?-?): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 39×28 cm 1977985
10026
348
15000
Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×48 cm 1977687
10027
348
BL jelzéssel: Idős nő portréja. Szén, papír, szakadással, felcsavarva, 60×47 cm 1941040
10029
348
Bokor Imre (?-?): Hajnali elmúlás. Tus, papír, üvegezett keretben, 25×23 cm 1940745
10030
348
Boldizsár István (1897-1984): Faluhatár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×31 cm 1950831
10031
348
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 19×29 cm 1837386
10032
348
Borbély Imre (?-?): Dombos táj, olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 48×68 cm 1978338
10033
348
Borbély Gizella (1920-1994): Templom (2 oldalas, pasztell, papír, jelzett, 57×39 cm 1978333
10034
348
6500
Borbély Gizella (1920-1994): Füstöl a kémény, pasztell, papír, jelzett, 50×35 cm 1974724
10035
348
Bordás Ferenc (1911-1982): Virágcsendélet. Rézkarc, papír, jelzett,39×29 cm 1960761
10036
348
Boros György (1955-2005) : Út az erdő felé. Akvarell, papír, jelzett, 17×23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft