Boros György (1955-2005) : Út az erdő felé. Akvarell, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/348/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Boros-Gyorgy-1955-2005-Ut-az-erdo-fele-Akvarell-papir-jelzett-17C39723-cm~II1960761
1960761
10036
348
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Boros György (1955-2005) : Út az erdő felé. Akvarell, papír, jelzett, 17×23 cm
: turóczi_márk